Ien Dales Dales, Catharina Isabella (18 oktober 1931 - 10 januari 1994),

sociaaldemocratisch bestuurder en politicus

Aron van Dam Dam, Aron van (5 augustus 1881 - 17 september 1942),

directeur van coöperatie De Dageraad en SDAP-wethouder te Winterswijk

Peter Danz Danz, Peter (7 november 1876 - 19 april 1969),

voorzitter Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond 1916-1936

Maurits Rudolph Joël Dekker Dekker, Maurits Rudolph Joël (16 juli 1896 - 7 oktober 1962),

revolutionair socialist en schrijver

Eldert Johannes van Det Det, Eldert Johannes van (23 juli 1863 - 3 maart 1948),

bestuurder en geschiedschrijver van de Bond van Nederlandsche Onderwijzers

Hendrik Diemer Diemer, Hendrik (13 februari 1879 - 4 oktober 1966),

eerste CNV voorzitter en - vooral later - werkgeversvoorman

Jan Dieters Dieters, Jan (31 januari 1901 - 9 oktober 1943),

bestuurder van de Communistische Partij in Nederland en lid van de illegale leiding van de CPN 1940-1943

Albert Pieter Dijkman (Albert Hahn jr.) Dijkman, Albert Pieter (10 september 1894 - 23 januari 1953),

(bekend als Albert Hahn Jr.) socialistisch tekenaar

Johannes Dijkstra Dijkstra, Johannes (9 september 1854 - 30 oktober 1917),

secretaris van het Friesch Comité van de Volkspartij

Jan van Dok Dok, Jan van (2 november 1865 - 14 maart 1956),

voorman van de landarbeidersbeweging in Nederland

Willem Frederik Dolleman Dolleman, Willem Frederik (29 juli 1894 - 13 april 1942),

revolutionair-socialist

Eduard Douwes Dekker (Multatuli) Douwes Dekker, Eduard (2 maart 1820 - 19 februari 1887),

(pseudoniem: Multatuli) vrijdenker en schrijver

Willem Drees Drees, Willem (5 juli 1886 - 14 mei 1988),

vooraanstaand sociaal-democratisch partijleider en staatsman

Franciscus Johannes Wilhelmus Drion Drion, Franciscus Johannes Wilhelmus (2 september 1874 - 13 december 1948),

een van de eerste anarchisten in Den Haag

Willem Drop Drop, Willem (22 augustus 1880 - 10 maart 1939),

vakbondsbestuurder en SDAP-Kamerlid

Jan Eliza Wilhelm Duijs Duijs, Jan Eliza Wilhelm (21 februari 1877 - 15 september 1941),

SDAP-wethouder van Zaandam en Tweede Kamerlid voor de SDAP